Správce slaboproudých a bezpečnostních systémů

Nejvyšší správní soud (MPSV)

Místo práce
Moravské náměstí 611, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci (25290)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nejvyšší správní soud, IČ 75003716
Pracoviště:Moravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Strukturovaný životopis s motivačním dopisem v českém jazyce zasílejte na adresu: [email protected], a to do 3. 2. 2017 včetně. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.

Ředitelka správy Nejvyššího správního soudu hledá
Požadavky:
" minimálně střední odborné vzdělání technického směru se zaměřením elektrotechnika - slaboproud;
" analytické a systémové myšlení, bezúhonnost;
" znalost angličtiny minimálně na úrovní čtení manuálů;
" zkušenosti s informačními systémy pro správu budov; výhodou znalost konkrétních poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů, systémů elektrické požární signalizace, přístupových systémů, systémů kontroly vstupů, nouzových zvukových systémů, kamerových systémů atd.;
" zkušenosti s AV technikou jednacích místností a její obsluhou (včetně videokonferencí);
" výborná znalost práce na PC - MS Office (makra, kontingenční tabulky);
" výhodou znalost operačních systémů Microsoft a technologie počítačových sítí (minimálně LAN).

Náplň práce:
" zajištění provozu, správy, údržby a oprav veškerých slaboproudých a bezpečnostních systémů, včetně souvisejícího software;
" komplexní správa systémů pro správu objektů NSS: EPS, PZTS + grafická nadstavba, MaR + Desigo, GTF + FMS, TG 2000, SKV, NZS, CCTV;
" komplexní zajištění provozu telefonní ústředny včetně správy programu pro tarifikaci;
" evidence a vyhodnocování tisků na tiskárnách;
" správu programu správce pošty a aktualizaci tarifů pro frankovací stroj.
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
" Benefity (5týdnů dovolené, stravenky)
" Termín nástupu 1. 3. 2017 nebo dohodou

Jedná se o pracovní poměr na dobu jedno roku s možností prodloužení, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Platové zařazení pracovní pozice - 10. platová třída. Osobní příplatek dohodou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte Nejvyššímu správnímu soudu souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12044180765

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně