Finanční účetní

Nejvyšší správní soud (MPSV)

Místo práce
Moravské náměstí 611, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví (24119)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nejvyšší správní soud, IČ 75003716
Pracoviště:Nejvyší správní soud, Moravské náměstí 611/6, 60200 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 19500 do 26000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nejvyšší správní soud hledá kandidáty na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ
Požadavky :
" střední vzdělání s maturitní zkouškou se zaměřením na ekonomiku,
" znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů včetně předpisů prováděcích,
" znalost vyhlášky č. 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví,
" potřebná znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole a vyhlášky č. 416/2004 Sb., kterou se provádí zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě,
" velmi dobrá znalost práce na PC,
" schopnost systematické a samostatné práce, pečlivost,
" praxe ve státní správě výhodou,
" znalost práce v ekonomickém systému IRES výhodou
Náplň práce :
" provádění účetních operací v systému IRES
" účtování výdajů na příslušné nákladové účty, předpisy faktur
" účtování pokladny
" práce ve Státní pokladně (rezervace a zasílání informací do systému RISRE)
" předávání příkazů do banky, evidence bankovních výpisů
" likvidace tuzemských a zahraničních cestovních příkazů
" zastupování hlavní účetní
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání
" Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvky, aj.)
" Možnost nástupu od 3/2017 nebo dohodou
Pracovní pozice je plánována s výhledem na povýšení do pozice hlavní účetní (po zapracování do 1 roku)
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby s tělesným postižením či invaliditou. Po domluvě možný i kratší úvazek.
U výběrového řízení budou testovány odborné znalosti uchazečů.
Strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis zasílejte na adresu [email protected], do 28. 2. 2017. Uveďte název pozice "finanční účetní".
Platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., ZP a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte Nejvyššímu správnímu soudu souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12195710770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou