Obchodní zástupce

Nekupto s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
budování a udržování obchodních vztahů ve svěřeném regionu
zodpovědnost za splnění stanovených obchodních cílů
oslovování nových zákazníků
organizace merchandisingu

Požadujeme :
praxi v prodeji rychloobrátkového zboží - papírenský sortimentu výhodou
orientaci na výkon, obchodní a prezentační dovednosti
pozitivní přístup, reprezentativní vystupování
znalost regionu bydliště v regionu
znalost práce na PC
Poskytujeme služební auto, telefon, tablet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
zaměstnání na HPP
služební automobil, telefon
atraktivní produkty
výhradní zastoupení v regionu
velmi zajímavé finanční ohodnocení
zázemí a podporu stabilní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

na pozici obchodního zástupce

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Nekupto patří mezi lídry na trhu impulzivních dárků, obalového sortimentu a přáníček. Na trhu působíme již více než 25 let.
V nabídce máme více než 6.000 produktů.
Náš silný kreativní tým vyvíjí originální produkty pro domácí i celosvětový trh. Kromě ČR a SR se naše produkty prodávají v dalších 10 zemích Evropy, Asie a Austrálie.
Obchodní tým čítající zhruba 30 pracovníků poskytuje špičkový servis na více než 2500 prodejních místech v ČR a SR.
Vlastní areál na ploše více než 22 tis. m2 umožňuje dynamický rozvoj společnosti. Moderní skladové haly mají celkovou kapacitu přes 2.500 paletových míst a 6.000 regálových pozic.

Mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery patří společnosti Ahold, Kaufland ČR & SR, Tesco Stores ČR & SR, Globus, Teta drogerie, Dráčik, Pompo, Knihy Dobrovský, Valmont, Coop, Bambule, Poprokan, Mediapress a mnoho dalších.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 709204  Datum zveřejnění: 28.3.2017