PPC Guru/Specialist

Nelson Markets, s.r.o.

Vyšehradská 1349/2, 128 00 Praha 2 - Nové Město, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000-60000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víš co znamenají pojmy jako PPC, CPC, CTR, SEO, remarketing a další které tě právě napadly?

Vidíš reklamy na internetu a říkáš si, jak by to šlo lépe?

Chtěl bys pracovat v marketingovém týmů pro jednu z největších brokerských společností?

Pokud Ano, přidej se k nám.

Hlavním úkolem tvé práce bude:
· správa a optimalizace kampaní v Adwords, Skliku, Facebooku, LinkedInu a dalších nástrojích.

· analýza a vyhodnocení výkonu kampaní

· kreativita a podíl na myšlení nových kampaní

Dalšími tvými úkoly také může být:
· tvorba a optimalizace landing page

· podíl na vymýšlení náborových kampaní a projektů

· do budoucna vytváření nového startupového projektu a kompletně nové značky

· úpravy a opravy vzhledu a textu na našich webových projektech

· komunikace s našimi partnery

Naše očekávání:
Nejsme všeznalý team očekáváme určitou samostatnost a tvou vlastní iniciativu v hledání nových možností a zlepšení.

Požadujeme:
· znalost správy Adwords, Sklik a mít praktickou zkušenosti se správou a optimalizací kampaní

· znalost Google Analytics

· znalost Facebook ads a dalších nástrojů výkonnostního marketingu

· dobrá znalost AJ, nebo RJ

Výhodou je:
· umění v grafických nástrojích Adobe (photoshop, ilustrator)

· zkušenosti s vytvářením display reklamy a komplexních grafických online kampaní

· znalost správy Wordpress nebo Drupal

· jakékoliv další IT dovednosti

Nabízíme:
Jsi úspěšný? oceníme to! Tvoje ocenění roste s Tvým úspěchem

· velmi dobré finanční ohodnocení

· prestižní rostoucí obor

· velmi zajímavé projekty, ke kterým se jen tak nedostaneš

· milionové rozpočty na kampaně

· multikulturní prostředí

· účast na odborných školeních a konferencích

· přátelský a mladý pracovní kolektiv

· klasicky notebook a telefon

· naprosto nebyrokratické pracovní prostředí

· pružnou pracovní dobu, homeoffice

Pokud tě naše nabídka zaujala, ozvi se nám s tvým životopisem a klidně i průvodním dopisem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon, notebook, home office, pružná pracovní doba, zahraniční cesty, atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2995940  Datum zveřejnění: 3.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-60000,- Kč