Referent/ka klientského servisu - exkluzivní provize

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Místo práce
Pražákova 69, Brno-střed-Štýřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000Kč - 50 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
- komunikovat s našimi klienty, stávajícími i novými
- poskytovat informace - zajišťovat podporu klientů
- tvořit, řídit a realizovat komunikační aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my Vám?
- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
- vstupní školení a stálou podporu kolegů – neházíme neplavce do ledové vody! :-)
- různorodou práci s jistotou profesního růstu
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení – vše dle aktivity a výsledků práce
- práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
- podporu profesního vzdělávání
- možnost „nastartování“ kariéry – dle vašich schopností a pracovitosti
- nástup možný IHNED (nebo dle dohody s kandidátem)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
- že máte minimálně ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
- vládnete velmi dobrými komunikačními schopnostmi
- zajímá vás profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- chcete nastoupit ihned (ale rádi na Vás počkáme!)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are well functioning company, dealing with capital markets having recindency is seeking a forex developer. You won´t be only a forex developer. You will be a part of investment team. You will be a reinforcement for the results and a friend for a colleagues. You will help with the online strategy and form a virtual world. You will have the opportunity to realize whatever that will get forward our results especially in matter of quality and relevance.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2845586  Datum zveřejnění: 17.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000Kč - 50 000Kč