Všeobecná sestra

Nemocnice Český Krumlov, a.s. (MPSV)

Místo práce
Nemocniční 429, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry bez osvědčení (32212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Český Krumlov, a.s., IČ 26095149, http://www.nemck.cz
Pracoviště:Nemocniční 429, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Všeobecná sestra - vzdělání středoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá (třísměnný provoz). Nástup 1.3.2017. Mzda 16.000,-- Kč hrubého, dovolená 5 týdnů, stravování, ubytování. Kontakt: Marková Marie, tel: 777 486 121, email: [email protected]. Ověřeno 19.4.2017.

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 12245610771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou