Lékař s odbornou specializací v oboru neurochirurgie

Nemocnice Pardubického kraje, a.s. (MPSV)

Místo práce
Kyjevská 44, 530 03 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři v chirurgických oborech (22122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Pardubického kraje, a.s., IČ 27520536, http://www.nempk.cz
Pracoviště:Kyjevská č.p.44, 532 03 Pardubice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 38000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: zkušenosti se spondylochirurgií vítány
Nabízíme: výhodné mzdové podmínky, nabízíme možnost ubytování. Nástup možný IHNED.

Poslední změna:2015-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 7088280724

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně