Lékárna - farmaceutický asistent/ka

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Farmaceuti (2262)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., IČ 27283518
Pracoviště:Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-01-01
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Na oddělení lékárny přijmeme farmaceutického asistenta/asistentku.
o plný úvazek na dobu určitou, s výhledem trvalého pracovního poměru
o nástup: od 1.1.2016
o mzdové podmínky: dle praxe a vzdělání
o jednosměnný provoz

Co bude Vaše práce?
Farmaceutický asistent provádí odborné práce spojené s přípravou, kontrolou, skladováním a distribucí léčiv, zdravotnických pomůcek a prostředků zdravotnické techniky ve zdravotnických zařízeních a na pracovištích lékáren.
o pacientům vydává léčivé přípravky, jejich výdej není vázán na lékařský předpis a zdravotnické prostředky, podává informace o jejich správném užívání a uchování
o objednává léčiva, pomocné látky, zdravotnické potřeby a další výrobky související s péčí o zdraví, zabezpečuje jejich řádnou přejímku, uchování, doplňování a kontrolu
o vydává léčivé přípravky a zdravotnické prostředky na žádanky zdravotnických zařízení a zařízení veterinární péče v souladu s jiným právním předpisem
o vede řádně elektronickou dokumentaci
o připravuje zkumadla a diagnostické zdravotní potřeby
o v rozsahu své odborné způsobilosti se spolupodílí na přípravě technologických předpisů a postupů pro přípravu léčivých přípravků

Co požadujeme?
o odbornou způsobilost dle zák. 96/2004 Sb.
o PRAXE V OBORU PODMÍNKOU
o morální a občanskou bezúhonnost
o výborný zdravotní stav
o příjemné vystupování a zájem o obor

Co Vám nabízíme?
o zázemí akreditované nemocnice
o dobré platové podmínky
o možnost dalšího vzdělávání
o týden dovolené navíc
o příjemný kolektiv a pracovní prostředí
o levné moderní stravování v závodní jídelně - výběr z 5 druhů jídel i dietních

V případě zájmu kontaktujte p. Veroniku Bokůvkovou na e-mailu [email protected].

Poslední změna:2015-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 9840330774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou