Zdravotnický asistent

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-28
Mzdové podmínky (brutto)
12500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotničtí asistenti (32560)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., IČ 27283518
Pracoviště:Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-28
Mzdové rozpětí:od 12500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa

Pro oddělení: Interna, LDN, Chirurgie, Sociální lůžka

Pracovní úvazek plný na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nabízíme: zázemí stabilní ziskové akciové společnosti, moderní pracovní prostředí, přístrojové vybavení na vysoké úrovni, výborné finanční ohodnocení, možnosti profesního růstu, možnost trvalého vzdělávání. Dále nabízíme Zdravé stravování za zvýhodněné ceny, významnou podporu vzdělávání bez kvalifikačních dohod včetně studijního volna, týden dovolené navíc, sodexo - flexi passy, věrnostní kartu s maximální slevou do Nemocniční lékárny a Centra zdraví, odměny za pracovní výročí, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, pomoc při zajištění ubytování, společenské akce

Požadujeme: vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe výhodou, morální a občanská bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 10049450746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou