Technik bozp a po (osoba odborně způsobilá v prevenci rizik)

Nemocnice Šumperk a.s. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 640, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Šumperk a.s., IČ 47682795
Pracoviště:Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
-Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik pro oblast BOZP a PO bude odpovídat za aktualizaci podkladů pro stanovení opatření, nutných pro ochranu bezpečnosti a zdraví zaměstnanců společnosti na všech pracovištích, a to s cílem předcházet rizikům, odstraňovat je a minimalizovat působení neodstranitelných rizik.
- Dílčí úkoly budou spočívat ve vymezení pracovního systému pro hodnocení rizik, vyhledání a identifikaci nebezpečí, stanovení/ocenění rizik, hodnocení rizik, odstranění/omezení rizik, návrhy na přijetí opatření k odstranění nebo omezení rizik, pravidelné hodnocení rizik, projednání zjištěných rizik se zaměstnanci, pravidelné a povinné proškolování zaměstnanců v oblasti rizik BOZP a PO.

Požadujeme:
- Min. střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- odborná praxe v délce alespoň 3 let; v délce 2 let, jestliže fyzická osoba dokončila VOŠ; v délce 1 roku, jestliže fyzická osoba dokončila VŠ v bakalářském/magisterském studijním programu v oblasti BOZP. Za odbornou praxi se považuje doba činnosti vykonávaná v oboru, ve kterém fyzická osoba bude zajišťovat úkoly v prevenci rizik nebo činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,
- doklad o úspěšně vykonané zkoušce z odborné způsobilosti v prevenci rizik (jde o kurz, akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a schválený Státním úřadem inspekce práce),
- řídící a organizační schopnosti, včetně analytického a koncepčního myšlení,
- morální a občanská bezúhonnost,
- výborná znalost základních PC programů a rychlá adaptace, praxe ve zdravotnictví výhodou.

Nabízíme:
- Pracovní poměr na plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz.
- Pracovní pozici s potenciálem profesního růstu.

Mzdové a pracovní podmínky:
- Smluvní mzda (nástupní mzda od 20.000,- Kč, po adaptaci a převzetí kompetencí navýšení).

Benefity:
- Motivační pobídky a nadstandardní zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc….).

Termín nástupu:
- Ihned (případně dle dohody).

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem (zaměřeným na odbornou praxí) a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 31.12.2016 k rukám vedoucí personálního oddělení společnosti Nemocnice Šumperk a. s., s označením "Výběrové řízení TECHNIK BOZP".

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11843550718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC