Primář centra léčebné rehabilitace

Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 235, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Primáři v oblasti zdravotnictví (13422)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace, IČ 00839205
Pracoviště:Purkyňova 235/36, Nosálovice, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: lékař s atestací v oboru a praxi, odbornou způsobilost k výkonu zdrav. povolání lékaře ČR, zdravotní způsobilost, licence pro výkon vedoucího lékaře, znalost práce na PC, nástup dle dohody, platové podmínky dle dohody, 14. platová třída, trestní bezúhonnost ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval.
Zaměstnanecké výhody: perspektivní zaměstnání v příjemné pracovním prostředí, možnost profesního růstu, 5 týdnů řádné dovolené, nově zrekonstruované oddělení, příspěvek na stravování, možnost ubytování.
Informace u náměstka pro zdravotní péči [email protected], tel.: +420517315104 v době od 7 - 15:30 hod.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 11346650758

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně