Lékař/ka - obor geriatrie na oddělení dlouhodobě nemocných

Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 235, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
27110 - 45040 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní lékaři specialisté (22129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace, IČ 00839205
Pracoviště:Purkyňova 235/36, Nosálovice, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 27110 do 45040 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování
Dovolená navíc, 6 týdnů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání VŠ, atestace v oboru, poř. lékaři v přípravě na atestaci, odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře v ČR, popř. nostrifikace diplomů a osvědčení z MZ ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., popř. ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval, licence pro výkon lékaře z ČLK
Popis práce: nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda dle vzdělání a praxe, vhodné i pro absolventy
Zaměstnavatel nabízí: možnost dalšího vzdělávání, dobré pracovní podmínky, příspěvek z FKSP na stravování, 6 týdnů dovolené
Kontakt: MUDr. Marie Pojezná, tel: 517 315 104, 7-15:30 hod, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12171390736

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Specializace ve zdravotnictví