Projektový manažer - koordinace projektů výstavby

NemoGlobal s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jednoho z našich klientů, respektive mezinárodní stavební společnost působící na několika místech v Nizozemsku, ale také v Německu, Polsku, České republice a Maďarsku s hlavním ústředím v Holandsku.
S cca 530 zaměstnanci a ročním obratem ve výši 110 milionů je náš klient aktivní ve všech činnostech výstavby objektů pro bydlení i užitkových budov a kromě toho také v poradenství ohledně technických postupů a stavebních nákladů.
Na domácí půdě spolupracují s místními úřady, bytovými družstvy pro sociální bydlení a projektovými developery. Organizace staví svou prestiž na heslech jako bezchybnost, solidnost a spolehlivost.

Hledáme

Pro jeden z projektů této společnosti na jihu České republiky hledáme kandidáty na funkci

projektového manažera

Očekáváme od něj, že bude schopen koordinovat projekty výstavby obytných budov ve všech ohledech na vysoce samostatné úrovni.

Některé příklady požadovaných pracovních aktivit:
 iniciování a organizování výběrových řízení a smluv
 koordinace a dohled nad projekty výstavby obytných budov
 dohled nad technickými požadavky a stavebními specifikacemi
 kontrola plánování, kalkulace a kontrola kvality projektů
 kontrola a schvalování došlých faktur
 zahajování a vedení stavebních porad, vedení záznamů a dokumentace
 vyřizování konkrétních přání (více či méně práce) našich zákazníků
 komunikace a jednání s externími partnery (např. architekty, stavebními firmami je, úřady, dodavately energie, atd.)
 podávání pravidelných zpráv

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Stálé pracovní místo s aktivní rolí v úspěšné expanzi aktivit této společnosti v České republice. Nezávislou, zajímavou práci s příslibem mnoha perspektiv a mezinárodních kontaktů v rámci organizace s neformální, příjemnou atmosférou. Kromě platu v souladu s povinnostmi kladenými na tuto funkci také nabízíme dobré podmínky pro další vedlejší zaměstnání.

Informace o náboru

Jak se přihlásit?

Žádosti zasílejte e-mailem na adresu společnosti NemoGlobal s.r.o. k rukám Astrid Gillis, [email protected]. Pro více informací můžete kontaktovat paní Astrid Gillis +420 731 56 40 71.
Veškerá korespondence a přijímací řízení týkající se této pracovní pozice budou vedena v angličtině nebo němčině.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte / jste/ ovládáte
vzdělání v oboru stavebního průmyslu (úroveň: Vyšší odborná škola nebo univerzita)
 zkušenosti jako projektový manažer stavebních projektů (týkajících se obytných domů)
 obeznámeni se stavebními předpisy a oprávněními v České Republice
 plynule angličtinu a / nebo němčinu
 praktický myšlenkový přístup
 finanční a obchodní vnímání týkající se rozvoje v projektování domů
 řidičský průkaz
 schopen pracovat se sadou Microsoft Office a – v lepším případě i s - AutoCAD

Jste člověk
s aktivním přístupem, zvyklý chopit se iniciativy vedoucí k dosažení nejlepších výsledků
 přesný a pečlivý
 schopný pracovat velmi samostatně ale zároveň pro tým
 loajální a kolegiální
 s dobrými komunikačními dovednosti
 reprezentativní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí. Zajišťujeme všechny potřebné zprostředkování pro zahraniční klienty.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 1238242  Datum zveřejnění: 19.6.2015