Lakýrník

NEON - LAK spol. s r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ptácká 297, 293 01 Mladá Boleslav
  • Nabízený plat (hrubého): 18000 - 400000 /měsíc
    platové ohodnocení se odvíjí od vykonané práce
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
zodpovědnost za dodržování pracovních postupů v procesu sériového lakování dle ISO/TS 16949, kterým je společnost certifikována. Samostatně zodpovědný pracovník za vykonanou práci v rámci jejího zadání (většinou samostatné projekty rozděleny mezi lakýrníky)
- PRAXE V OBORU NUTNOSTÍ

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
Znalosti
Jazykové znalosti:
Čeština - mateřský jazyk nebo Slovenština - mateřský jazyk
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
3
Osobnostní předpoklady a dovednosti
vhodné pro vyučené studenty v oboru lakýrník. Samostatnost a flexibilita. Ochota pracovat ranní a noční směny, v případě potřeby víkend.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
společnost působící v automobilovém průmyslu již 15 let, zabýváme se povrchovou úpravou kovů a plastů, převážně pro automotiv.
Hlavní oblast působení společnosti
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků
Informace o náboru
výběrové řízení probíhá na základě zaslaného stručného životopisu a praktickou zkouškou na základě brigády nebo smlouvy na dobu určitou.
Ptácká 297 Zobrazit na mapě
293 01 Mladá Boleslav
ID: 1311289   Datum zveřejnění: 10.8.2012
Lokalita: Mladá Boleslav
Pozice: Lakýrník
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Lakýrník