Lakýrník

NEON - LAK spol. s r.o.

Místo práce
Ptácká 297, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 400000 Kč/měsíc, platové ohodnocení se odvíjí od vykonané práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zodpovědnost za dodržování pracovních postupů v procesu sériového lakování dle ISO/TS 16949, kterým je společnost certifikována. Samostatně zodpovědný pracovník za vykonanou práci v rámci jejího zadání (většinou samostatné projekty rozděleny mezi lakýrníky)
- PRAXE V OBORU NUTNOSTÍ

Informace o náboru

výběrové řízení probíhá na základě zaslaného stručného životopisu a praktickou zkouškou na základě brigády nebo smlouvy na dobu určitou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vhodné pro vyučené studenty v oboru lakýrník. Samostatnost a flexibilita. Ochota pracovat ranní a noční směny, v případě potřeby víkend.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme stálým dodavatel lakovaných dílů pro automobilový průmysl již 20 let, zabýváme se povrchovou úpravou kovů a plastů. Plníme nejvyšší požadavky na kvalitu našich zákazníků. Certifikace ISO / TS 16949, EMS 14001 Jsme prvovýroba,netmelíme, nebrousíme, LAKUJEME.
ID: 1311289  Datum zveřejnění: 10.8.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 400000 Kč/měsíc, platové ohodnocení se odvíjí od vykonané práce