Zámečník (pomocný zámečník)

NEOPLAST, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
215, 742 58 Trnávka, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEOPLAST, spol. s r. o., IČ 46576797
Pracoviště:NEOPLAST, spol. s r. o. - pracoviště Trnávka, Trnávka 215, 742 58 Příbor

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 13.2.2017, a.: 4.4.2017.
Požadujeme: ŘP skupiny B, výhodu je svářečský průkaz.
Vzdělání: základní, vyučen/a, SŠ, VO - vhodné pro absolventy.
Nabízíme: stravenky, prémie.
Info. na tel.: 739 496 161 od 7-14hod., či na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12153660785

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B