Svářeči

NERIA INDUSTRY a.s. (MPSV)

Místo práce
Komenského 335, 691 23 Pohořelice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-20
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:NERIA INDUSTRY a.s., IČ 29306876
Pracoviště:Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-20
Mzdové rozpětí:od 120 do 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně.
Požadované dovednosti: Svářečský průkaz (CO nebo TIG)
Vazačský a jeřábnický průkaz - není podmínkou, zaškolíme
Poznámka k volnému místu:
Náplň:
Vaření svařenců do 500kg včetně přípravy, sestavování
Svařování CO(MIG-MAG-TIG), obsluha řezání kovů kyslíko-acetylenem
Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
Rovnání kovů pod lisem a pomocí ohřevu
Základní obrábění-vrtání, závitování, broušení
Manipulace s břemeny pomocí jeřábu
Požadujeme:
Vyučen ve strojírenském oboru (zámečník, strojní zámečník apod.)
Praxi se svařováním min. 2 rok-výhodou ne podmínkou zkušenosti s tenčími materiály
Svařování kovů (svářečský průkaz), odborná způsobilost podle EN 287-1
Eventuálně kvalifikace podle EN 1418
Obsluha jeřábu (jeřábnický a vazačský průkaz) - není podmínkou, proškolíme
Manuální zručnost, dochvilnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita
Výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
Spolupráce v rámci celého výrobního týmu
Práce v jednosměnném provozu
Ochota přesčasů
Nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou
Platové ohodnocení při nástupu (120,- + 10,-Kč)
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12179500712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování