Programátor, technolog pro laser

NERIA INDUSTRY a.s. (MPSV)

Místo práce
Komenského 335, 691 23 Pohořelice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií (3511)

Pracoviště a kontakty

Firma:NERIA INDUSTRY a.s., IČ 29306876
Pracoviště:Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8-17 hod.)
Požadujeme
- vzdělání - obor strojírenství, technický
- Nutná znalost technické dokumentace
- Nutná znalost programu MS Office, cadové 2D programy, WRykRys, Tops-Trumpf
- Znalost technologie dělení materiálu laserem
- Znalost NJ/AJ výhodou
- Znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastností (tvrdost, pružnost, houževnatost,…)
- Znalost normování
- Pečlivost, samostatnost, flexibilita, schopnost pracovat v časovém presu
- Řidičské oprávnění sk. B výhodou
Náplň práce
- Práce v oddělení technologie (pro dělení materiálu laserem)
- Spolupráce s oddělením nákupu, obchodním, výrobním a kvality
- Práce s normami ČSN, DIN a EN
- Evidence výkresové dokumentace
- Evidence metodických návodů a pokynů TPV
- Provádění kontroly výkresové dokumentace a na jejím základě provádění technologických úprav ve výkresové dokumentaci
- Zpracovávání technologických postupů, norem spotřeby materiálu a hlášení potřeby materiálu
- Provádění normování - stanovení spotřeby času na zakázku
- Vydávání technické dokumentace pro výrobu zakázek
- Zpracovávání nabídek a doplnění cenových kalkulací pro obchodní oddělení
Nabízíme
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Zajímavé finanční ohodnocení (20.000,-Kč - 25.000,-Kč)
- Práci ve zkušeném kolektivu
- Příspěvek na stravování (podniková jídelna)
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování
Místo výkonu práce:Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12422450792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)