It správce - linux

NET service solution, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slovanská 3123, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (35110)

Pracoviště a kontakty

Firma:NET service solution, s.r.o., IČ 27849252
Pracoviště:Slovanská 3123/13, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme prosperující česká společnost zaměřená na oblast vývoje software pro
poskytovatele internetu v České republice a zahraničí.

Náplň práce:
* Správa LINUX serverů
* Poskytování technické podpory klientům

Požadujeme:
* Znalosti v oblasti konfi gurace a administrace operačního systému Linux
* Znalost správy MySQL výhodou
* Znalosti síťových technologií a internetových protokolů
* Praktické zkušenosti z oblasti správy LAN/WAN
* Aktivní přístup, samostatnost, komunikativnost, týmová spolupráce
* Znalost AJ výhodou
* Znalost problematiky virtuálních instalací výhodou (např.VMware, KVM, atd.)

Nabízíme:
* Zajímavé fi nanční ohodnocení
* Práci v mladém kolektivu
* Práci v zajímavé a perspektivní oblasti poskytovatelů internetového
připojení
* Profesní růst
* Pružnou pracovní dobu

Nástup: Ihned nebo dohodou.
V případě zájmu nám napište a zašlete CV na adresu [email protected],
případně nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle 588 887 778.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12582270708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC