Manažer/ka pobočky

netpromotion group s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme již 13 let praxe v silně dynamickém oboru internetového marketingu. Pro rozvoj naší společnosti a regionálního týmu hledáme kandidáty, kteří jsou samostatní, zodpovědní a vědí co se od nich na manažerské pozici očekává.

Více o nás a našich produktech naleznete na www.netpromotion.cz.

Co od Vás očekáváme:

ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
praxi na manažerské pozici s prokazatelnými výsledky
výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
pracovní nasazení, vytrvalost a velkou míru sebekázně
ochotu učit se novým věcem
znalost balíku MS Office
řidičský průkaz skupiny B

Co bude Vaší náplní práce:

manažerská podpora svěřeného týmu
aktivní práce v terénu
školení, vzdělávání a koučink
personální rozvoj týmu
obchodní rozvoj svěřeného regionu

Co Vám nabízíme:

být součástí inovativní firmy na poli internetu
radovat se z každodenní práce s kolegy a klienty

ale také:

nadstandardní finanční ohodnocení
vstupní školení a adaptace
perspektivní zaměstnání
při plnění cílů fin. podpora pro užívání automobilu, notebooku a tabletu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Internetový marketing

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Využijte potenciál online světa, to je naše heslo a náš cíl. To nabízíme našim klientům. Jsme dynamická společnost zabývající se tvorbou webových stránek, optimalizací pro vyhledavače, budováním pozic ve vyhledavačích a regionálně optimalizovanými katalogy firem. Díky vlastním unikátním projektům se podílíme na určování trendů v internetovém marketingu. Hledáme cesty, jak získat zákazníky našim klientům, vybudovat povědomí o jejich značce a děláme vše pro to, abychom posílili jejich business.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3128681  Datum zveřejnění: 12.7.2017