Obchodní zástupce v oblasti internetové reklamy

netpromotion group s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.09.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme již 13 let praxe v silně dynamickém oboru internetového marketingu. Pro rozvoj našeho obchodního týmu hledáme další kandidáty/ky, kteří jsou samostatní, zodpovědní a vědí co se od nich očekává a mají prokazatelný tah na bránu.

Více o nás a našich produktech naleznete na www.netpromotion.cz.

Co bude Vaší náplní práce:
- realizace schůzek s klienty
- aktivní práce v terénu
- prodej moderních služeb online marketingu
- obchodní rozvoj svěřeného regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- být součástí inovativní firmy na poli internetu
- radovat se z každodenní práce s klienty
- budovat důvěru v obchodním vztahu a stále se rozvíjet

ale také:
- nadstandardní finanční ohodnocení
- vstupní produktové školení a adaptace
- perspektivní práci ve svém regionu
- při plnění daných cílů fin. podpora pro užívání automobilu, notebooku a tabletu
- portfolio zákazníků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
- ukončené SŠ vzdělání
- praxi na obchodní pozici s prokazatelnými výsledky
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- pracovní nasazení, vytrvalost a velkou míru sebekázně
- ochotu učit se novým věcem a kariérně se rozvíjet
- znalost balíku MS Office
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Využijte potenciál online světa, to je naše heslo a náš cíl. To nabízíme našim klientům. Jsme dynamická společnost zabývající se tvorbou webových stránek, optimalizací pro vyhledavače, budováním pozic ve vyhledavačích a regionálně optimalizovanými katalogy firem. Díky vlastním unikátním projektům se podílíme na určování trendů v internetovém marketingu. Hledáme cesty, jak získat zákazníky našim klientům, vybudovat povědomí o jejich značce a děláme vše pro to, abychom posílili jejich business.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3134969  Datum zveřejnění: 15.8.2017