Programátor PLC/SCADA

Neuron consulting, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho partnera, významnou výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor PLC/SCADA

Náplní Vaší práce bude PLC programování, vývoj programu, simulace, implementace, testování, vytváření dokumentace k programům, programování SCADA vizualizací, velmi úzká spolupráce se zahraničním managementem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

velmi dobré platové ohonocení
zázemí stabilní nadnárodní společnosti
možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
5 týdnů dovolené
benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, obsazujeme pozici Programátor PLC/SCADA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

VŠ(SŠ) vzdělání v oboru elektro, automatizace, nebo programování
Znalost a zkušenost s PLC – Siemens (Step7), SCADA nebo s jiným podobným produktem
Znalost řídicích systémů C/C++
Znalost sítí – Ethernet, Profibus výhodou
Zkušenost se Citect - výhodou
Min. mírně pokročilá znalost angličtiny
Ovládání MS Office a AutoCad
Kreativní osbnost s organizačními schopnostmi
RP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytuje služby v oblasti výběru zaměstnanců pro klienty, outsourcingu služeb a činností, podnikového poradenství, krizového managementu, personálního poradenství, vyhledávání zaměstnanců a podnikového vzdělávání.
ID: 1255854  Datum zveřejnění: 18.6.2012