Správce webu, e-shopu, marketingová podpora

NEVIMA GROUP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
564, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci webu (35140)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEVIMA GROUP s.r.o., IČ 29395160
Pracoviště:Lazecká 564, 77900 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jde o velmi zajímavou pozici ve stabilní firmě, ale ve velmi malém kolektivu nadšených lidí pro práci ve svém oboru, kdy na této pozici zájemce získá velmi atraktivní práci v širokém spektru marketingu a to od správy několika webových stránek, sociálních sítí až po správu plnění a optimalizace e-shopů. Část náplně práce bude i v oboru tištěné reklamy a podobných marketingových podpor.
Požadujeme: praxe v internetovém obchodu podmínkou, znalost HTML, CSS, JavaScriptu a práce v redakčních systémech a SEO, orientace v on-line marketingu (Google Analytics, AdWords, Seznam Sklik, atd), znalost práce s Adobe Photoshop, schopnost reálně odhadnout a dodržet termíny, kreativní myšlení a zájem učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost,
Nabízíme: možnost stabilního a dlouhodobého zaměstnání včetně podpory zaměstnavatele v profesním růstu, možnost práce v pohyblivé pracovní době a někdy i homeoffice nebo zkrácený úvazek (Upozorňujeme, že hledáme kmenového zaměstnance ne brigádníka), perspektivní a zajímavou práci v tvůrčím kolektivu, firemní telefon a notebook.
Zájemci o pracovní místo zašlete životopis na e-mail, [email protected].

Poslední změna:2014-10-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 8012240741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, velmi dobrá znalost