Telefonní operátor/-ka

NEW AGE COMPANY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jaroslava Průchy 1682, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEW AGE COMPANY s.r.o., IČ 25416723
Pracoviště:NEW AGE COMPANY s.r.o.-1, Jaroslava Průchy 1682/1, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 80 do 250 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, vyplácení výplaty týdně
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA
- komunikativnost, chuť pracovat
- jedná se o prodej vlastních produktů, nejedná se o nabízení služeb jiných společností
Zaměstnanecké výhody: týdenní výplata, zvláštní prémie
HLÁSIT SE: Sára Michalčíková tel.: 792 302 307, email: [email protected], osobně na adrese J. Průchy 1682, Most Po - Pá 9:00 - 17:00

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 12687800791

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání