Operátor/ka call centra telemarketingových služeb

New Communication s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Spojenecká 764, 415 01 Teplice, Okres Teplice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodejci po telefonu (5244)

Pracoviště a kontakty

Firma:New Communication s.r.o., IČ 24701726
Pracoviště:New Communication s.r.o. - pobočka Teplice, Spojenecká 764/24, 41501 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 80 do 120 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:vyučení - VŠ, na DPP (po osvědčení do pracovního poměru), pro novou pobočku v Teplicích
Požadujeme dobré komunikační schopnosti, základní znalost práce s PC, příjemný hlas a vystupování.
V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na e-mail: [email protected] a my Vás následně, v případě, že budete vybráni budeme kontaktovat stran podrobností spolupráce a domluvení pohovoru. Výběrové řízení je vícekolové. Zasláním životopisu dáváte současně naší společnosti souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů uvedených v CV. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Poslední změna:2014-08-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 5842430766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou