Montážník

NEW SIGNUM, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Příčná 129, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEW SIGNUM, s.r.o., IČ 25864076
Pracoviště:NEW SIGNUM, s.r.o. - pracoviště, Příčná 129/3, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Příčná č.p. 129/3, Olomouc.

Reklamní agentura SIGNUM hledá do svého kolektivu zručného montážníka - pro výrobu reklamy, lepení reklam a aut samolepícími foliemi, montáže desek a bannerů a další související práce.

Požadujeme: řidičské oprávnění skup. B; dobrá fyzická kondice; časovou flexibilitu; zodpovědný přístup k práci, pečlivost; komunikativnost.
Nabízíme: zajímavou práci, motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti

V případě, že Vás pozice zaujala, splňujete naše požadavky a zajímá Vás více o výhodách zaměstnání v naší společnosti, zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis POUZE na adresu [email protected].

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11844560779

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B