Packer - kompletace zboží

NEW WAVE CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Závodu míru 974, 360 17 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEW WAVE CZ, a.s., IČ 27771849
Pracoviště:NEW WAVE CZ, a.s. - 001, Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-02
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: [email protected]. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.
Pracovní doba: PO-PÁ 8-16.30 hod, ve IV. čtvrtletí roku práce na dvousměnný provoz - poté prac. doba 6-14 hod, 14-22 hod

Vaší pracovní náplní bude:
- řádná příprava zboží k odeslání dle objednávky ve skladovém programu na PC
- práce se čtečkou čárových kódů
- fyzická kontrola zboží, zda není poškozeno
- balení zboží do obalového materiálu a kartonů
- řádné lepení štítků na zkompletovaný balík (přepravních společností, adresátů a štítků s možností poškození zboží při přepravě)
- správné přiřazení balíků na daná místa, pro přepravní společnosti
- udržování čistoty a pořádku na přiřazeném pracovním místě a odbavovacím centru

Požadavky:
- výborný fyzický stav a manuální zručnost
- základní znalost práce na PC
- pečlivost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
- pozitivní postoj k práci, zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro řád
- vynikající komunikační dovednosti, schopnost školit a zaučovat nové kolegy

Základní kvalifikační předpoklady:
- vzdělání střední odborné
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- komunikativnost, logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, soustředěnost

Nabízíme:
- nástupní plat po dobu zaškolení
- plat po zaškolení s osobním ohodnocením a bonusem
- pracovně - lékařské služby
- 4 týdny dovolené
- pitný režim zdarma

Vyhrazujeme si právo neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky.

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12090690713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou