Elektrikář strojů a zařízení

NEWE industrial assembly s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Polanka 214, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-12
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (7411)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEWE industrial assembly s. r. o., IČ 29265100
Pracoviště:NEWE industrial assembly s.r.o., Polanka 214/10, Stařečka, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-12
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce ČR, EU.
Vyučení a praxe v oboru Elektro stroje a zařízení.
Platné oprávnění / vyhláška 50/78 Sb., § 6.
Provádění elektroinstalace výrobních strojů a zařízení, rozvaděčů apod.
Pracovitost, spolehlivost.
Znalost němčiny výhodou.
Stravenky, při práci na montáží v ČR i zahraničí diety.
Telefonický kontakt v odpoledních hodinách max. do 18,00 hodin a e-ailem.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11566940765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou