Účetní

NEXT GENERATION s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Školská 430, 734 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEXT GENERATION s.r.o., IČ 25864548
Pracoviště:NEXT GENERATION s.r.o. - provozovna, Školská 430/24, Ráj, 734 01 Karviná 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Účetní kancelář v Karviné, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ.
Pracovní náplň: zpracovávání účetní agendy a mezd
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- znalost účetních předpisů
- znalost jednoduchého i podvojného účetnictví
- znalost programů POHODA, Účto 2016 (Ježek a Tichý)
- orientace v problematice mezd
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- práci v příjemném kolektivu
KONTAKT:
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 12072720784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou