Zapisování odběrných míst

Nexus Business s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Kraj Vysočina, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
15.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zapisování odběrných míst - elektřiny, plynu (nejedná se o odečty), termíny jsou předem telefonicky sjednané, jedná se o práci v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu, náborový příspěvek, mobilní telefon + paušal, firemní akce a teambuildingy, zaškolení zdarma.

Informace o náboru

Přijmeme nové zaměstnance na pracovní pozici - zapisovatel odběrných míst. Nabízíme: zaškolení zdarma, práci na HPP, firemní telefon + paušal, po zapracování automobil i pro soukromé účely.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chuť učit se novým věcem, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu.
Praxe není podmínkou, práce je vhodná i pro osoby bez praxe.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nexus Business s.r.o. je rychle rostoucí obchodní společnost, zabývající se energetikou.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2498189  Datum zveřejnění: 1.4.2016