Servisní technik - vysokotlaké a mycí stroje

Nilfisk s.r.o.

Do Čertous 1, 19300 Praha 9, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta na pozici servisního technika pro opravy, údržby, a instalace technických zařízení. Do portfolia námi servisovaných strojů patří úklidové, vysokotlaké a mycí stroje z naší produkce (viz. www.nilfisk.cz).

Jedná se o zajímavou technickou pozici, u společnosti působící na trhu již více než 100 let. Samozřejmostí je zázemí silné a stabilní společnosti s výbornou technickou podporou přímo od výrobce. Opravy jsou realizovány převážně u zákazníků. Servisní technik je vybaven servisním vozidlem.

Profil kandidáta je technik se zkušeností s mechanickými opravami strojů a znalostí elekrických částí strojů (motory, stykače, zapojení elektronických částí) s vyhl. 50/78 Sb, §6. Sídlo společnosti je na Praze 9, ale servisní pokrytí území je celá republika, proto hledáme kandidáty ze všech krajů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky
Mobilní telefon
Notebook
Velmi dobré platové ohodnocení
Vybavené servisní vozidlo
Zázemí mezinárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost
Samostatnost, spolehlivost a důslednost
Vyhláška 50, § 6
Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná, stabilní a úspěšná společnost působící na trhu již více než 100 let. Jako výrobci máme k dispozici silné zázemí a kompletní technickou podporu. Mezi naše zákazníky patří největší nadnárodní společnosti, což nám umožňuje poskytnout našim zaměstnancům nadstandardní pracovní podmínky a ohodnocení. Více na www.nilfisk.cz
ID: 2580788  Datum zveřejnění: 26.5.2016