Maintenance specialist

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Těžební 1239/4, 62700 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
11.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- diagnostika příčin poruch nefunkčních systémů, zařízení a komponentů výrobních strojů
- provádění oprav a údržby provozních technologií a jejich řídicích systémů
- provádění pravidelných prohlídek a kontrol preventivní a prediktivní údržby
- aktivní podílení se na zlepšování funkčnosti, spolehlivosti a bezpečnosti zařízení
- snižování nákladů na provoz a návrhy konkrétních řešení
- týmová komunikace, aktivní vyřešení vzniklých krizových situací
- flexibilní podpora ostatních oddělení při vzniklých provozních závadách
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti dle 5S, v prostorách technologického zázemí
- hledat efektivní řešení vzhledem ke sledování výrobních prostojů apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: určitou 1 rok, s následným prodloužením na dobu neurčitou
- pracovní režim: 3-směnný režim -6-14h/14-22h/22-6h, střídavé pracovní pohotovosti, časové docházkové konto
- dovolená: 21 dnů (a postupný nárust)
- místo pracoviště: Brno Slatina - Černovické Terasy
- pracovní prostředí: neformální a příjemné prostředí, moderně vybavené prostředí
- nástup možný: IHNED
- benefity: 13. plat, pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, časové docházkové konto, pitný režim zajištěn na pracovišti zdarma (perlivá, neperlivá, čaj, káva), vitaminový balíček, penzijní nebo životní pojištění, dotovaná MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční balíček pro děti zaměstnanců apod.
- možnost: přidělení mentora po dobu Vašeho zaškolení, free wifi pro zaměstnance, parkování zdarma před budovou pracoviště, pizza day, vánoční večírek, možnost navštívit hokejové zápasy nebo připojit se do soutěží Do práce na kole/běžecké soutěže, využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení se do firemní telefonní sítě, a další benefity

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice MAINTENANCE SPECIALIST- Technik údržby (ELEKTRONIK) zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD
2) svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve formátu WORD
3) motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro
- vyhláška č.50/1978Sb. minimálně §.6
- znalost řídicích systémů PLC Siemens Simatic S7 ,vizualizace WinCC, TIA Portál, pohony a průmyslové sítě (ProfiNET a ProfiBUS)
- znalost řídicích systémů B&R výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- znalost AJ na komunikativní úrovni, výhodou znalost technických pojmů
- praxe na obdobné pozici jako technik údržby, elektronik apod.
- prioritou je flexibilita a samostatnost
- manuální zručnost a schopnost zkoordinovat si více činností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3090586  Datum zveřejnění: 2.6.2017