Payroll and HR specialist / Mzdová účetní a personalistka

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Těžební, 1239/4, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
27.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
DOHODOU

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní administrativa spojená s docházkou – nastavování kalendářů, kontrola dovolenek, propustek, (docházkový system ADS – RON), atd…
- příprava podkladů pro zpracování mezd externí společností, jejich kontrola a namátkové překalkulace správnosti výpočtů
- příprava pracovně právních dokumentů ze systému i jejich vytváření
- podpora a komunikace se zaměstnanci
- další administrativní práce spojená s mzdovou a personální agendou
- činnosti spojené s provozem HR oddělení – drobná asistentská práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- benefity nadnárodní společnosti (13. plat, stravenky, dodatková dovolená, každoroční pravidelné a průhledné mzdové navyšování, MULTISPORT karta, časové konto, a spousta dalších drobných benefitů, které rádi představíme na osobním pohovoru)

Informace o náboru

- zajímavé platové ohodnocení
- zázemí nadnárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý
Skladové hospodářství - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodářská korespondence - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- angličtina na pokročilé úrovni
- zkušenosti (ideálně v mezinárodní výrobní společnosti) na obdobné pozici nutností
- znalosti mzdové problematiky a prokazatelné zkušenosti s mzdovým účetnictvím
- zkušenosti se zpracováním mezd zahraničních pracovníků (3tí země - ředitel + assigments) – velkou výhodou
- základy personalistiky – nastavování kalendářů, příprava smluv, pochopení provázanosti procesů, atd…
- přímou, samostatnou, zodpovědnou a pečlivou osobu
- velmi dobrá znalost práce na PC (Windows Office, excel nutností, znalost systému Target 2100 – obrovskou výhodou)
- nástup dle dohody, možný ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3100374  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: DOHODOU