Obsluha výrobního stroje

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Těžební 4, 62700 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
13.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
19.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- OPERÁTOR VÝROBY
- nastavení a obsluha výrobního stroje nebo obsluha lisovacího stroje
- vkládání a následné oddělení menších částí z hotových výrobků
- doplňování materiálu k výrobní lince
- průběžná kontrola hotových výrobků a vyřazení vadných kusů
- balení a příprava výrobků k expedici

NABÍZÍME:
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
- hrubá mzda po zkušební době od 19 tisíc Kč +bonusy a příplatky + možnost přesčasů
- smlouva na dobu určitou 1 rok, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
- pracovní režim: týden NOČNÍ – týden ODPOLEDNÍ – týden RANNÍ – (7,5hod+30min.pauza) od PONDĚLÍ do PÁTKU a pravidelné střídání
-přidělení mentora po dobu Vašeho zaučení
- 21 dnů dovolené (a postupný nárust)
- místo pracoviště: Brno Slatina - Černovické terasy
- pracovní prostředí: neformální, příjemné, moderně vybavené

Zaměstnanecké výhody, benefity

docházkový bonus 2 000 Kč, 13. plat + věrnostní bonusy, pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, časové docházkové konto, pitný režim na pracovišti zdarma, vitaminový balíček, dotovaná MultiSport karta, vánoční balíček pro děti zaměstnanců, kompletní pracovní oděv je poskytován zaměstnavatelem, včetně pravidelného praní oděvů
- možnost: wifi, parkování zdarma před budovou pracoviště, vánoční večírek, možnost navštívit hokejové zápasy nebo připojit se do soutěží Do práce na kole/běžecké soutěže, využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení se do firemní telefonní sítě, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis v ČJ ve formátu WORD.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu a odpovědný přístup k práci
- dobrý zdravotní stav - jedná se o práci ve stoje
- ochotu pracovat v 8-mi hodinovém třísměnném provozu (ranní 6:00 - 14:00, odpolední: 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 6:00, vždy v týdenních intervalech), soboty pouze po domluvě
- praxe ve výrobě výhodou
- nástup IHNED
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti dle 5S

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3118581  Datum zveřejnění: 30.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19.000,-