Asistent / Asistentka ředitele

MASPOMA CZ spol. s r.o.

Místo práce
Divišov, okres Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
15.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Samostatné řešení přidělených úloh a následné předkládání návrhů řešení, případně jejich implementace
- Vedení personální agendy společnosti
- Zpracování analýz a příprava podkladů pro vedení společnosti
- Příprava podkladů pro jednání ředitele
- Účast na vybraných jednáních
- Částečné vedení, případně kompletní zastřešení vybraných projektů v kompetenci ředitele společnosti
- Zabezpečení chodu sekretariátu společnosti – administrativní podpora
- Příjem a vyřizování korespondence
- Registrace a archivace dokumentů
- Organizační podpora při organizaci eventů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- využívaní firemních rekreačních zařízení
- stravenky
- služební automobil i k soukromému užití
- možnost karierního růstu
- vzdělávaní a osobnostní rozvoj
- práce v etablované nadnárodní společnosti

Informace o náboru

Prosíme, aby na nabídku reagovali jenom kandidáti splňující všechny požadované kritéria. Na životopisy, které nesplňují požadované podmínky, nebudeme reagovat.

Prosíme kandidáty, aby spolu se životopisem zaslali souhlas se zpracovaním osobních údajů, dle platného zákoníku práce.

Děkujeme za kooperativní přístup.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

management, ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysokoškolské vzdělání (management, obchod, ekonomika) – výhodou
- Časová flexibilita – nezbytná podmínka
- Znalost SW Excel a Power Point na úrovni pokročilý – nezbytná podmínka
- Ovládaní alespoň jednoho cizího jazyka podmínkou
- Znalost dalšího jazyka – výhodou
- Schopnost přesvědčivé a kooperativní komunikace
- Konstruktivní přístup při řešení problémů
- Schopnost pracovat samostatně
- Vysoká míra osobní zodpovědnosti a disciplinovanosti
- Znalosti o ekonomice obchodní činnosti
- Všeobecný přehled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Maspoma CZ s r.o. je dceřinou společností nadnárodního výrobního holdingu s působností v krajinách Evropy a Asie.
Zabýváme se vývojem, výrobou a dodávkou zboží a služeb pro potravinářský průmysl, jako i obchodem retailových produktů.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2052326  Datum zveřejnění: 27.4.2015