Telefonista-tka / Rešeršista-tka (spojena, jedna pozice)

NK Business Services s. r. o.

Místo práce
Česká republika, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
asap

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k dynamickému růstu naší společnosti neustále rozšiřujeme náš tým a hledáme nové kolegy na uvedenou pozici.

Vaší náplní práce bude:

• samostatně vyhledávat a třídit informace z internetu a tisku
• rešerše z digitálních a tištěných médií na základě předem stanovených kritérií
• telefonické dojednávání termínů schůzek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
• motivující platové ohodnocení, neomezený bonusový systém
• smlouvu na dobu neurčitou
• školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
• velmi příjemný kolektiv
• možnost zdokonalení se v komunikačních dovednostech
• možnost profesního růstu
• týmové akce
• teambuildingové akce
• nástup možný ihned

Informace o náboru

NK Business Services s.r.o. je členem dynamické mezinárodní společnosti, která poskytuje své služby v regionu střední Evropy (Česko, Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko). Do své pobočky v Praze 3 hledá spolehlivého a zkušeného pracovníka na uvedenou pozici. Pokud splňujete uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Nejedná se o prodej inzerce, reklamy, MLM a přímý prodej prostřednictvím telefonu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

NIKI Business Services s.r.o. , Táboritská 1000/23, 13000 Praha

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• ochota učit se a integrovat se do úspěšného systému
• výborné komunikační schopnosti
• aktivní a samostatnou osobnost
• příjemné vystupování po telefonu
• odpovědný přístup k práci
• uživatelská znalost MS Office, Outlook, Internet
• čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NK Business Services s.r.o. je členem dynamické mezinárodní společnosti, která poskytuje své služby v regionu střední Evropy (Česko, Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko).

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1709149  Datum zveřejnění: 8.9.2016