Agentura pro výzkum trhu hledá recepční(ho)/ Asistenta(ku)

NMS Market Research s.r.o.

Místo práce
Norbertov 5, 162 00, Praha 6, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním úkolem této pozice je:
* asistence při realizaci projektů
* zajištění chodu recepce - vyřizování emailů, příchozí/odchozí pošta včetně kurýrů, vítání návštěv, příprava a úklid firemních místností po schůzkách, pochůzky, nákup občerstvení
* administrativní agenda – skenování dokumentů, evidence materiálů, přepisy nahrávek, kontroly cestovních výkazů, správa rezervací místností a techniky, skartace, pomoc s přípravou podkladů pro schůzky a výpomoc s evidencí účetních dokladů
* office - kontrola stavu firemního sídla, evidence odkladných oprav, zajištění údržby, nákup kancelářských potřeb, objednávání marketingových předmětů
(firma s cca 40 zaměstnanci)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* seznámení s nejnovějšími trendy a postupy v oblasti
* výzkumumožnost profesního růstu a podpora vzdělávání
* aktivní spolupráce s lidmi různých specializací
* osobní přístup, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
* zajímavé ohodnocení plus bonusy v závislosti na vlastním výkonu a nasazení
* pracoviště v atraktivní lokalitě Prahy
* další firemní benefity
* nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy s aktuální fotografií a motivační dopis s informací, jaké jsou Vaše platové podmínky, které prosím uvádějte v hrubém po 3měsíční zkušební lhůtě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
* komunikativnost, samostatnost
* flexibilitu – ochota se přizpůsobit našim časovým požadavkům
* praxe v oblasti účetnictví vítána, ale není podmínkou
* schopnost prezentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura NMS Market Research působí na českém trhu již od roku 1999, kdy byla založena pod původním názvem Network Media Service s.r.o.

Svým klientům nabízí kompletní servis v oblasti výzkumu trhu i internetového výzkumu včetně řady vlastních značkových řešení.

Kromě pražské centrály má NMS Market Research pobočku na Slovensku, odkud řídí výzkumy probíhající po celé Slovenské republice.

NMS Market Research je členem výběrového sdružení agentur působících v oblasti výzkumu trhu SIMAR a prostřednictvím svých zástupců i členem mezinárodní organizace ESOMAR.

Další informace naleznete na www.nms.cz.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1721701  Datum zveřejnění: 24.4.2014