Junior / senior konzultant/ka

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 15000 Praha 5, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Jihočeský kraj, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Karlovarský kraj, Karlovy Vary, Ústecký kraj, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Liberec, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Trutnov, Pardubický kraj, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.04.2016
Nabízený plat (hrubého)
15000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nesbíráme životopisy - hledáme LIDI! Na Vás záleží!

„Na Vás záleží“ znamená, že:
se řídíme hodnotami Srozumitelnost, Péče, Spolehlivost

SROZUMITELNĚ Vám vysvětlíme Vaší práci, budete:
• analyzovat potřeby kmenových a nových klientů
• vytvářet a prezentovat individuální plány – díky širokému spektru produktů má každý klient krytá (všechna) rizika
• pravidelně servisovat přidělené portfolio klientů
• zvyšovat finanční gramotnost svého okolí
• spolupracovat na personálních procesech ve Vašem regionu – nábor a adaptace

PEČUJEME o Váš profesní rozvoj, proto nám stačí že:
• Máte SŠ s maturitou a čistý trestní rejstřík
• Vás baví trávit čas s lidmi více než s počítačem
• Chcete svou práci dělat férově a „po svém“
• Jste připraven/a na sobě pracovat a učit se, a tím zvyšovat svou cenu na trhu práce
Vzdělání nebo zkušenost v obchodní nebo finanční oblasti je vítána.

SPOLEHLIVĚ dostojíme tomu, co nabízíme:
• Klientský kmen po zapracování
• Flexibilitu časovou i pracovní
• Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci
• Bonusový program
• Moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště
• Vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
• Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
otevřenou cestu ke kariéře manažera (Talent management program) nebo k dalším profesím v rámci společnosti
• Zajímavou škálu benefitů

Nebojte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá – rádi si s Vámi zavoláme a ještě raději se s Vámi setkáme osobně.
Více na https://www.nn.cz/spolecnost-nn/kariera/koho-hledame/
Na Vás záleží!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaškolení i další odborné vzdělávání zdarma
Bonusový program
Výhodný telefonní tarif

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod, finance, bankovnictví, pojišťovnictví

Počet let praxe

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1991 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu.

PROČ PRACOVAT V NN?
* Byli jsme na trhu první a stále tu jsme – s námi se o práci bát nemusíte
* Nejsme vzdělávací fabrika – umožníme Vám učit se přesně to, co potřebujete - stačí chtít
* Nenecháme Vás v tom – maximálně Vás podpoříme nejen v začátcích
Vaše úspěchy umíme štědře ocenit
* Nepracujeme na koleně - máme skvělé zázemí agentury
* Pokud jste tím správným člověkem do týmu – je jedno kolik Vám je let, nebo zda jste na mateřské
* V NN jsme parta, nejen kolegové z práce

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
15000 Praha 5

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2395107   Datum zveřejnění: 12.5.2016