Junior / senior konzultant/ka

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 15000 Praha 5, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.04.2016
Nabízený plat (hrubého)
15000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nesbíráme životopisy - hledáme LIDI! Na Vás záleží!

„Na Vás záleží“ znamená, že:
se řídíme hodnotami Srozumitelnost, Péče, Spolehlivost

SROZUMITELNĚ Vám vysvětlíme Vaší práci, budete:
• analyzovat potřeby kmenových a nových klientů
• vytvářet a prezentovat individuální plány – díky širokému spektru produktů má každý klient krytá (všechna) rizika
• pravidelně servisovat přidělené portfolio klientů
• zvyšovat finanční gramotnost svého okolí
• spolupracovat na personálních procesech ve Vašem regionu – nábor a adaptace

Zaměstnanecké výhody, benefity

SPOLEHLIVĚ dostojíme tomu, co nabízíme:
• Klientský kmen po zapracování
• Flexibilitu časovou i pracovní
• Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci
• Bonusový program
• Moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště
• Vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
• Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
otevřenou cestu ke kariéře manažera (Talent management program) nebo k dalším profesím v rámci společnosti
• Zajímavou škálu benefitů

Zaškolení i další odborné vzdělávání zdarma
Bonusový program
Výhodný telefonní tarif

Informace o náboru

Nebojte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá – rádi si s Vámi zavoláme a ještě raději se s Vámi setkáme osobně.
Více na https://www.nn.cz/spolecnost-nn/kariera/koho-hledame/
Na Vás záleží!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod, finance, bankovnictví, pojišťovnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PEČUJEME o Váš profesní rozvoj, proto nám stačí že:
• Máte SŠ s maturitou a čistý trestní rejstřík
• Vás baví trávit čas s lidmi více než s počítačem
• Chcete svou práci dělat férově a „po svém“
• Jste připraven/a na sobě pracovat a učit se, a tím zvyšovat svou cenu na trhu práce
Vzdělání nebo zkušenost v obchodní nebo finanční oblasti je vítána.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1992 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa. Jsme společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé.

Věříme, že v NN znamenají individualita a talent odlišnost. Přinášejí jedinečnou perspektivu, neotřelý způsob pohledu na věc. A to vše vede v konečném důsledku k lepším výsledkům. Do našeho týmu hledáme nejen ty, které péče o klienty baví, ale především ty, kteří chtějí rozvíjet svou osobnost a prostřednictvím lidského štěstí a vlastní píle si plnit svá přání.

Proč právě k NNám?
*Ctíme nestatusovou strukturu – známe se jménem, jednáme jako rovný s rovným, aplikujeme politiku otevřených dveří
*Respektujeme autonomii – každý může být součástí důležitých rozhodnutí
*Na Vás (VŽDY) záleží – jsme součástí firemní kultury, která staví na hodnotách „Clear, Care, Commit“
*Můžete růst a vzdělávat se přesně tak, jak budete sami chtít - nabízíme možnost realizovat Vaše sny
*K tomu nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
15000 Praha 5

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2395107   Datum zveřejnění: 28.7.2016