Obchodní manažer pro Pardubický kraj

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Kolín, Kutná Hora, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Vedení a rozvoj obchodníků v daném regionu
*Zajištění personálních procesů – výběr (AC), nábor + administrativní úkony
*Adaptace nový kolegů v týmu
*Zodpovědnost za plnění obchodních cílů
*Spolupráce na rozvojových a marketingových projektech
*Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Naprostá časová i pracovní flexibilita
*Základ pro vybudování fungujícího týmu
*Silně motivační mzda pro zkušené manažery a podpora v době adaptace
*Zázemí pobočky, kvalitní technologické vybavení
*Odborná podpora manažera a regionálního ředitele s dlouholetou zkušeností v oboru i naší firmě, HR a obchodního business partnera
*Vzdělávání dle Vašich potřeb a otevřenou k manažerskému růstu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Předpoklady pro vedení lidí: komunikativnost, schopnost předávat zkušenosti, rozhodovat a nést zodpovědnost
*Chuť trávit čas s lidmi více než s PC
*Potřeba jít vlastní cestou, uplatňovat nápady, a zároveň pracovat férově
*Připravenost na sobě pracovat a učit se, a tím zvyšovat svou cenu na trhu práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1991 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu.

PROČ PRACOVAT V NN?
* Byli jsme na trhu první a stále tu jsme – s námi se o práci bát nemusíte
* Nejsme vzdělávací fabrika – umožníme Vám učit se přesně to, co potřebujete - stačí chtít
* Nenecháme Vás v tom – maximálně Vás podpoříme nejen v začátcích
Vaše úspěchy umíme štědře ocenit
* Nepracujeme na koleně - máme skvělé zázemí agentury
* Pokud jste tím správným člověkem do týmu – je jedno kolik Vám je let, nebo zda jste na mateřské
* V NN jsme parta, nejen kolegové z práce

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
15000 Praha 5