Unit manger - převzetí, vedení a rozvoj obchodní skupiny

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Kolín, Kutná Hora, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Vsetín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Vedení a rozvoj obchodníků v daném regionu
*Zajištění personálních procesů – výběr (AC), nábor + administrativní úkony
*Adaptace nový kolegů v týmu
*Zodpovědnost za plnění obchodních cílů
*Spolupráce na rozvojových a marketingových projektech
*Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Naprostá časová i pracovní flexibilita
*Základ pro vybudování fungujícího týmu
*Silně motivační mzda pro zkušené manažery a podpora v době adaptace
*Zázemí pobočky, kvalitní technologické vybavení
*Odborná podpora manažera a regionálního ředitele s dlouholetou zkušeností v oboru i naší firmě, HR a obchodního business partnera
*Vzdělávání dle Vašich potřeb a otevřenou k manažerskému růstu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Předpoklady pro vedení lidí: komunikativnost, schopnost předávat zkušenosti, rozhodovat a nést zodpovědnost
*Chuť trávit čas s lidmi více než s PC
*Potřeba jít vlastní cestou, uplatňovat nápady, a zároveň pracovat férově
*Připravenost na sobě pracovat a učit se, a tím zvyšovat svou cenu na trhu práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1992 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa. Jsme společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé.

Věříme, že v NN znamenají individualita a talent odlišnost. Přinášejí jedinečnou perspektivu, neotřelý způsob pohledu na věc. A to vše vede v konečném důsledku k lepším výsledkům. Do našeho týmu hledáme nejen ty, které péče o klienty baví, ale především ty, kteří chtějí rozvíjet svou osobnost a prostřednictvím lidského štěstí a vlastní píle si plnit svá přání.

Proč právě k NNám?
*Ctíme nestatusovou strukturu – známe se jménem, jednáme jako rovný s rovným, aplikujeme politiku otevřených dveří
*Respektujeme autonomii – každý může být součástí důležitých rozhodnutí
*Na Vás (VŽDY) záleží – jsme součástí firemní kultury, která staví na hodnotách „Clear, Care, Commit“
*Můžete růst a vzdělávat se přesně tak, jak budete sami chtít - nabízíme možnost realizovat Vaše sny
*K tomu nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
15000 Praha 5