Obchodní zástupce/klientský poradce - pojďte s námi rozjet novou pobočku v Kolíně

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Kolín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Nabízený plat (hrubého)
25.000+

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*podle standardizovaných postupů tvořit analýzy potřeb stávajících a nových klientů
*vytvářet a prezentovat individuální plány
*pravidelně servisovat přidělený klientský kmen
*podílet se na náboru a adaptaci nových kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*časová a pracovní flexibilita
*třísložková mzda s jistotou příjmu
*bonusový program
*moderně vybavená pobočka blízko Vašeho bydliště
*vedení a podpora zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
*odborné vzdělávání šité na míru Vašim potřebám a předchozím zkušenostem
*otevřená cesta ke kariéře manažera (Talent management program) nebo k dalším profesím v rámci společnosti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*komunikativnost
*proaktivita
*vytrvalost
*analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1992 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa. Jsme společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé.

ID: 2553134   Datum zveřejnění: 23.9.2016