Sales Representative (25tis.+)

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Hlavní město Praha, Kladno, Kolín, České Budějovice, Tábor, Plzeňský kraj, Karlovy Vary, Ústecký kraj, Most, Liberec, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Nabízený plat (hrubého)
25 tis.+

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše hodnoty "Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost" jsou nám svaté...

Co očekávat od práce v NN:
Konkurenceschopný, moderní a smysluplný produkt, který maximálně chrání lidi!

Budete:
zajišťovat péči o stávající klientský kmen (přidělený po zapracování), ale i rozšiřovat obchodní možnosti společnosti
pomáhat s HR procesy ve Vašem regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od NNás pro/za svou práci dostanete:
Volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity
Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci
Bonusový program
Moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště
Vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
Otevřenou cestu ke kariéře manažera (Talent management program) nebo k dalším profesím v rámci společnosti
Motivační benefity, kterým neodoláte

Rádi zodpovíme všechny otázky, co Vás zajímají - telefonicky a ještě raději se s Vámi setkáme osobně
Více na https://www.nn.cz/spolecnost-nn/kariera/koho-hledame/

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekává NN od Vás:
Min. SŠ/SOU s maturitou a čistý TR
Nadšení pro práci s lidmi/pro lidi
Odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového
Příjemné vystupování a komunikativnost
Fair play, soulad s našimi hodnotami (Srozumitelnost - Péče – Spolehlivost)
Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1992 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa. Jsme společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé.

Nádražní 344/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mašínová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému