Obchodní zástupce (25tis.+) - Třebíč

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Třebíč
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Nabízený plat (hrubého)
25 tis.+

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše hodnoty "Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost" jsou nám svaté...

Co očekávat od práce v NN:
Konkurenceschopný, moderní a smysluplný produkt, který maximálně chrání lidi!

Budete:
zajišťovat péči o stávající klientský kmen (přidělený po zapracování), ale i rozšiřovat obchodní možnosti společnosti
pomáhat s HR procesy ve Vašem regionu

Co očekává NN od Vás:
Min. SŠ/SOU s maturitou a čistý TR
Nadšení pro práci s lidmi/pro lidi
Odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového
Příjemné vystupování a komunikativnost
Fair play, soulad s našimi hodnotami (Srozumitelnost - Péče – Spolehlivost)
Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od NNás pro/za svou práci dostanete:
Volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity
Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci
Bonusový program
Moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště
Vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
Otevřenou cestu ke kariéře manažera (Talent management program) nebo k dalším profesím v rámci společnosti
Motivační benefity, kterým se nedá odolat

Rádi zodpovíme všechny otázky, co Vás zajímají - telefonicky a ještě raději se s Vámi setkáme osobně
Více na https://www.nn.cz/spolecnost-nn/kariera/koho-hledame/

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1992 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa. Jsme společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé.

Nádražní 344/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mašínová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2717235   Datum zveřejnění: 8.9.2016