Juniorní specialista informačních rizik - brigáda

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 15000 Praha 5, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme kolegu, který pomůže snížit informační rizika v obchodních aktivitách a procesech tak, aby NN byla nadále důvěryhodný subjekt pro klienty a obchodní partnery.

Co od Vás očekáváme?

* Provádění pravidelného ohodnocení informačních rizik v různých systémech a aktualizace s tím spojené dokumentace
* Provádění kontrol v systémech, například kontrola správného přiřazení přístupových práv
* Podílení se na vyšetřování a řešení podezřelých událostí
* Podpora povědomí o informačních rizicích napříč firmou (např. formou přípravy a provádění školení)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč právě k NNám?

* zázemí velké mezinárodní společnosti
* moderní pracovní prostředí v centru Prahy
* příjemný kolektiv mladých lidí
* práci na 20hod/týden s možností dlouhodobé spolupráce
About us (and you)

We believe in “ CARE - CLEAR – COMMIT“, three values that are key to us. They are the foundation of our corporate culture, the way we treat our clients and each other and how we manage our people.

* CARE – The work-life balance is important to us.
* CLEAR – We are fair, we say things as they are we are not pretentious
* COMMIT: We are committed to our work and stand behind our decisions.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete k práci potřebovat Vy?

* Maturita / vysoká škola
* Angličtina na úrovni B2
* Základní znalost operačních systémů, síťové infrastruktury a aplikací

* Kolegu s IT znalostmi a motivací se dále učit
* Hledáme týmového hráče
* Schopnost pracovat samostatně
* Komunikační dovednosti
* Nabízíme brigádu na 20h/týdně a dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Naše práce je o lidech a pro lidi. Stejně tak přistupujeme k našim zaměstnancům. Pojďte se o tom přesvědčit
NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1992 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu.

Odesláním Vašeho životopisu, motivačního dopisu, příp. dalších příloh berete na vědomí, že Skupina NN jako společní provozovatelé (NN Finance, s.r.o., se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 24265870, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 197953, NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro Českou republiku, se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 40763587, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 6305, jako odštěpný závod společnosti: NN Životní pojišťovna N. V., se sídlem: Weena 505, 3013AL Rotterdam, Nizozemské království, zapsané v obchodním rejstříku Obchodní komory v Rotterdamu, Nizozemské království, datum zápisu 17. ledna 1863, číslo zápisu 24042211, NN Životná poisťovňa, a.s., pobočka pro Českou republiku, se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 27366421, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 52042, jako odštěpný závod společnosti: NN Životná poisťovňa, a.s., se sídlem: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, Slovenská republika, IČ: 35691999, zapsané v obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava 1, oddíl Sa, vložka 1095/B, NN Penzijní společnost, a.s., se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 63078074, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3019, NN Management Services, s.r.o., se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 64573729, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 41678) zpracovávají Vámi poskytnuté osobní údaje pro účely výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné k provedení opatření před uzavřením smlouvy na základě Vaší žádosti jako dotčené osoby ve smyslu článku 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně údajů, neposkytnutí osobních údajů pro uvedený účel znemožňuje účast na výběrovém řízení. Skupina NN jako společní provozovatelé uchovávají osobní údaje po dobu trvání předsmluvních vztahů; v případě, pokud ke vzniku smluvního vztahu nedojde, tak Skupina NN jako společní provozovatelé Vaše osobní údaje vymažou do ukončení výběrového řízení od poskytnutí osobních údajů. Máte právo požadovat od Skupiny NN jako společných provozovatelů přístup k osobním údajům, právo na jejich opravu, vymazání nebo omezení zpracování, či právo podat námitky proti zpracování, právo na přenositelnost údajů, jakož i právo podat stížnost dozorovému orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů České republiky. Osobní údaje nejsou předmětem automatizovaného individuálního rozhodování. K profilování subjektu údajů může docházet výhradně v souvislosti s výběrem vhodného uchazeče na konkrétní pracovní pozici. Osobní údaje nebudou zveřejňovány ani poskytované příjemcům ve třetích zemích nebo mezinárodní organizaci. Případné dotazy týkající se ochrany osobních údajů adresujte odpovědné osobě prostřednictvím e-mailové adresy [email protected]. Další informace o zpracovávání poskytnutých osobních údajů jsou dostupné na www.nn.cz.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2935917  Datum zveřejnění: 11.5.2017