Juniorní specialista informačních rizik - brigáda

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 15000 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme kolegu, který pomůže snížit informační rizika v obchodních aktivitách a procesech tak, aby NN byla nadále důvěryhodný subjekt pro klienty a obchodní partnery.

Co od Vás očekáváme?

* Provádění pravidelného ohodnocení informačních rizik v různých systémech a aktualizace s tím spojené dokumentace
* Provádění kontrol v systémech, například kontrola správného přiřazení přístupových práv
* Podílení se na vyšetřování a řešení podezřelých událostí
* Podpora povědomí o informačních rizicích napříč firmou (např. formou přípravy a provádění školení)

Co budete k práci potřebovat Vy?

* Maturita / vysoká škola
* Angličtina na úrovni B2
* Základní znalost operačních systémů, síťové infrastruktury a aplikací

* Kolegu s IT znalostmi a motivací se dále učit
* Hledáme týmového hráče
* Schopnost pracovat samostatně
* Komunikační dovednosti
* Nabízíme brigádu na 20h/týdně a dlouhodobou spolupráci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč právě k NNám?

* zázemí velké mezinárodní společnosti
* moderní pracovní prostředí v centru Prahy
* příjemný kolektiv mladých lidí
* práci na 20hod/týden s možností dlouhodobé spolupráce
About us (and you)

We believe in “ CARE - CLEAR – COMMIT“, three values that are key to us. They are the foundation of our corporate culture, the way we treat our clients and each other and how we manage our people.

* CARE – The work-life balance is important to us.
* CLEAR – We are fair, we say things as they are we are not pretentious
* COMMIT: We are committed to our work and stand behind our decisions.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa.

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
15000 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Diana Michalčová
E-mail: poslat životopis
ID: 2935917   Datum zveřejnění: 17.2.2017