Juniorní specialista informačních rizik - brigáda

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 15000 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme kolegu, který pomůže snížit informační rizika v obchodních aktivitách a procesech tak, aby NN byla nadále důvěryhodný subjekt pro klienty a obchodní partnery.

Co od Vás očekáváme?

* Provádění pravidelného ohodnocení informačních rizik v různých systémech a aktualizace s tím spojené dokumentace
* Provádění kontrol v systémech, například kontrola správného přiřazení přístupových práv
* Podílení se na vyšetřování a řešení podezřelých událostí
* Podpora povědomí o informačních rizicích napříč firmou (např. formou přípravy a provádění školení)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč právě k NNám?

* zázemí velké mezinárodní společnosti
* moderní pracovní prostředí v centru Prahy
* příjemný kolektiv mladých lidí
* práci na 20hod/týden s možností dlouhodobé spolupráce
About us (and you)

We believe in “ CARE - CLEAR – COMMIT“, three values that are key to us. They are the foundation of our corporate culture, the way we treat our clients and each other and how we manage our people.

* CARE – The work-life balance is important to us.
* CLEAR – We are fair, we say things as they are we are not pretentious
* COMMIT: We are committed to our work and stand behind our decisions.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete k práci potřebovat Vy?

* Maturita / vysoká škola
* Angličtina na úrovni B2
* Základní znalost operačních systémů, síťové infrastruktury a aplikací

* Kolegu s IT znalostmi a motivací se dále učit
* Hledáme týmového hráče
* Schopnost pracovat samostatně
* Komunikační dovednosti
* Nabízíme brigádu na 20h/týdně a dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa.

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
15000 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Diana Michalčová
E-mail: poslat životopis
ID: 2935917   Datum zveřejnění: 11.5.2017