HR Researcher - DPP

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho do našeho týmu hledáme?

Do našeho HR týmu hledáme kolegu/gyni, která/ý bude aktivně vyhledávat vhodné profily na obsazované pozice s využitím různých zdrojů (pracovní portály, sociální sítě,....) Praxe v HR není nezbytná, zájem o obor však ano :)

Co od Vás budeme potřebovat?

Aktivní vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů na zadané pozice
Práce s interním informačním systémem a externími databázemi
Práce se sociálními sítěmi
Vedení administrativy a tvorba reportů
Vyhledávání nových možností a zdrojů, jak a kde oslovit kandidáty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč právě k nám?

Nabízíme dlouhodobou spolupráci a flexibilní pracovní dobu v oblasti lidských zdrojů v mezinárodní finanční instituci
V NN jsme parta, nejen kolegové z práce
Nabízíme příjemné a motivující pracovní prostředí v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete k práci potřebovat Vy?

VŠ/SŠ vzdělání, vhodné pro studenty nebo maminky na mateřské dovolené
Výborná znalost MS Office, zejména Excel
Výborná orientace na sociálních sítích
Zkušenost na obdobné pozici (z personální agentury nebo executive search) – výhodou
Smysl pro humor :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa.

Adresa společnosti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Nádražní 344/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Ngo
E-mail: poslat životopis
ID: 3070348   Datum zveřejnění: 19.5.2017