Senior konstruktér elektrotechnických přístrojů

Noark Electric Europe s.r.o.

Místo práce
Sezemická 2757/2, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově vznikajícího Evropského Technologického Centra hledáme zkušeného a kreativního kolegu nebo kolegyni který/á má chuť a zájem podílet se na rozjezdu R&D centra na pozici

SENIOR KONSTRUKTÉR ELEKTROTECHNICKÝCH PŘÍSTROJŮ

Krátce o pozici:

• Samostatný konstruktér pro adaptivní návrh a úpravy nízkonapěťových elektrotechnických přístrojů. Návrhy koncepce či modifikace přístrojů dle požadované funkce s přihlédnutím k dostupným technologiím.

Co budete dělat - náplň práce:

• Navrhování nových a optimalizace stávajících konstrukčních řešení.
• Správa a kontrola konstrukční dokumentace.
• Dodržování a studium technických norem a patentů.
• Kooperace na nových projektech.
• Poskytování technické podpory.
• Spolupráce s produktovým manažerem a ostatními členy vývojového týmu
• Do budoucna po rozšíření možnost pracovat jako vedoucí pracovní skupiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tomu pravému/Té pravé otevíráme dveře a nabízíme:

• Velmi přívětivou firemní kulturu a péči o zaměstnance.
• Zajímavou práci a samostatnou pozici s možností seberealizace v rozvíjející se společnosti s mezinárodním zázemím.
• Příležitost k odbornému rozvoji a to pravé místo pro realizaci Vašich nápadů.
• Odpovídající finanční hodnocení.
• Roční bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky, slevy na firemní produkty a slevy třetích stran, občerstvení na pracovišti, možnost home office.
• Místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice.
• Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení.
• Nástup možný ihned, případně dohodou.

Informace o náboru

V případě, že Vás pozice u naší společnosti zaujala a splňujete všechny základní požadavky, zašlete nám prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce pomocí odpovědního tlačítka. Dodatečné informace o naší společnosti je možno nalézt na www.noark-electric.cz.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou naše požadavky:
• VŠ vzdělání ideálně elektrotechnického zaměření.
(SŠ vzdělání v případě prokazatelných zkušeností v oboru)
• Zkušenost s vývojem funkcí, aplikacemi či návrhem elektrotechnických přístrojů.
• Schopnost vést projekty od A do Z.
• Dobrá orientace v dnešních technologiích pro zpracování plastů a kovů.
• Ochotu a zájem na osobním rozvoji, studiu technickým norem, patentů atd.
• Mechanická zručnost a představivost.
• Uživatelská znalost a zkušenosti s CAD systémy (např. ProE).
• Zodpovědnost, samostatnost, aktivní a kreativní přístup.
• Pokročilé komunikační a prezentační dovednosti.
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni.
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NOARK Electric je mezinárodní společnost s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů. V Evropě (hlavní kancelář v Praze) působí prostřednictvím společnosti NOARK Electric Europe s.r.o., členem skupiny firem CHINT Group s celkově více než 30.000 zaměstnanci po celém světě.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2323323  Datum zveřejnění: 10.11.2015