Hosteska/promotér výpomoc na prodejně

Noe's, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
11.12.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Agentura Noe´s hledá brigádníky všech věkových kategorií (od 15+) na předvánoční výpomoc balení zboží na hypermarketech.
Lokalita: PRAHA
Termíny: 11. – 13. 12. a 18. – 23. 12. 2015 (6 nebo 8 hodin denně - odpoledne)
Mzda : 9 dní = 4 600 Kč (79,- Kč/hodina)
Forma spolupráce : dohoda o provedení práce nebo živnostenský list

Informace o náboru

Pokud máte zájem, pošlete svůj životopis a fotografii na [email protected]. V předmětu uveďte o jakou lokalitu (město) máte zájem. V případě dotazů volejte na telefon : +420 777 787 408.
Zajištěna dlouhodobá spolupráce na rok 2016.
Těšíme se na spolupráci
Noe´s

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky: spolehlivost, pracovitost, dobrý zdravotní stav a příjemné vystupování
Povinnost: potravinářský (zdravotní) průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BTL reklamní agentura
ID: 2335662  Datum zveřejnění: 20.11.2015