Help desk administrator

NonStop Recruitment s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Karolinská 650, 186 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:NonStop Recruitment s.r.o., IČ 27536815
Pracoviště:NonStop Recruitment s.r.o. (1), Karolinská 650/1, Karlín, 186 00 Praha 86

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Karolinská č.p. 650/1, Praha 86
e-mail: [email protected]

Popis pracovní činnosti:
Podpora uživatelů (helpdesk)
o řešení problémů dle stanovených priorit
o administrace MS Windows server 2008/2012 (AD, DHCP, DNS, Group Policy, Terminal server, File server, SQL, Exchange)
o administrace MS Windows 7 v doménovém prostředí
o údržba sítí
o údržba a zlepšování aplikací
o instalace software a nastavování počítačů

Požadavky a kvalifikace:
Výborné komunikační schopnosti
Plynulá znalost anglického a francouzského nebo německého jazyka (znalost dalšího cizího jazyka výhodou - italština, holandština)
Pokročilá znalost MS Windows, MS Windows Serverů na administrátorské úrovni
Zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí výhodou
Zaměření na detail a kvalitu a prioretizace
Proaktivní přístup
Pokročilá znalost počítačových programů (Word, Excel, PowerPoint)
Ochota učit se novým věcem
Týmový hráč
Analytické myšlení
Znalost programování SQL/MySQL, WMware, VoIP, Veeam, konfigurace počítačových sítí výhodou
Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici

Zaměstnanecké výhody:
Práce v mezinárodním prostředí v moderních prostorách kancelářských budov
Benefity v podobě Multisportcard a firemního vzdělávání,
Přátelské pracovní prostředí (firemní akce, teambuildingy)

Poslední změna:2016-07-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11167080769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou