Řidič dálkové mkd

NordSüd Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Dráhy 828, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-15
Mzdové podmínky (brutto)
16200 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:NordSüd Czech s.r.o., IČ 25908359
Pracoviště:U Dráhy 828/8, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-09-15
Mzdové rozpětí:od 16200 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup na pracovní smlouvu, na dobu určitou, posléze na neurčitou. Pracovní náplň: řízení kamionu v jednočlenné nebo dvoučlenné osádce. Požadujeme: řdičský průkaz skupiny C,E, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, praxe s návěsem. Nabízíme: stabilní práci a přesné dodržení výplatního termínu. Kontakt: telefonická dohoda osobního jednání na uvedeném tel. čísle nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-08-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 8000470761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou